Tomáš Hanzlík

Konzultant výkonnostního marketingu

O mně

Jsem konzultant výkonnostního marketingu ve společnosti Seznam.cz, kde pomáhám klíčovým zákazníkům a agenturám zvyšovat výkon jejich PPC a RTB kampaní. Dříve jsem spravoval kampaně jako seniorní správce PPC kampaní pro klíčové zákazníky Seznam.cz. Věnoval jsem se kampaním pro ZUNO, FIO banku, Zonky, Pletiva Dobrý a Urbánek. Mezi mé konzultované klienty patří Insportline, Astratex, Footshop.cz, Komerční Banka, Knihy Dobrovský, Blue Style nebo Košík.cz

Články

Dostaňte ze svých kampaní maximum

6 chyb, které se po auditech 400+ účtů stále opakují (1/2)

Možná jich bylo více, možná méně. Jedno ale mají společné. Opakující se chyby, které vás stojí peníze a potenciální zákazníky.  Shrnutí 6 nejzásadnějších bodů najdete v sérii dvou článků.

Tipy pro akviziční kampaně

Akviziční kampaň by se měla primárně zaměřovat na získání nových uživatelů, ze kterých budete později těžit přes kombinaci dalších marketingových kanálů. Cílem by neměly být primárně konverze se stanoveným KPI, ale relevantní uživatelé, které potom převedete na zákazníky pomocí dalších kanálů (PPC, RTB, FB custom audiences,…).

Jak hromadně importovat produktové inzeráty ve 3 krocích

Pokud máte rozsáhlý sortiment zboží ve vašem eshopu, který chcete propagovat přes produktové inzeráty, určitě oceníte návod na hromadný import produktových inzerátů. Ve 3 snadných krocích zjistíte, jak ušetřit čas oproti ručnímu nastavováním produktových skupin a sestav v rozhraní Skliku.

Importní režimy RTG seznamů

Víte, že kromě hromadného importu RTG seznamů, můžete v Skliku tyto seznamy také hromadně aktualizovat? Např. délku členství nebo URL seznamu. Aktualizace se vám může hodit v případě, pokud měníte na webu URL, která neodpovídá definici URL v RTG seznamu. Např. z eshop.cz/barvy/35 přecházíte na eshop.cz/zelena

Nízký rozpočet? Dopočítejte si ztracené konverze!

I když je teprve říjen, je správný čas přemýšlet nad tím, jak připravit kampaně na Vánoční sezónu. Na webu je spousta článků, které se optimalizací před Vánoci zabývají. Ale jsou tu i některé kroky, o kterých se tak často nepíše.

Usnadněte si vytváření RTG seznamů pomocí doplňku Scraper

Již v minulosti jste mohli na blogu Skliku najít návod návod, jak importovat velké množství RTG seznamů, které si rychle vytvoříte v Excelu a následně spárujete s RTG kampaní. V návaznosti na něj jsem pro vás připravil návod, ve kterém ukáži, jak snadno můžete získat data pro velké počty nových RTG seznamů.

Máte něco na srdci?

Podělte se